Київська область

Київська область
Іванківський район
Чорнобиль
Соснівка
Феневичі
Запрудка
Лесной
Баришівський район
Григорівка
Баришівка
Веселинівка
Морозівська сільська рада
Пасічна
Дернівка
Селичівка
Бакумівка
Богуславський район
Богуслав
Медвин
Бориспільський район
Гора
Мала Олександрівка
Безуглівка
Велика Олександрівка
Чубинське
Щасливе
Проців
Велика Стариця
Проліски
Головурів
Сошників
Старе
Васильки
Мирне
Ревне
Рогозів
Тарасівка
Вишеньки
Гнідин
Городище
Мартусівка
Петропавлівське
Вороньків
Жереб'ятин
Кийлів
Займище
Бородянський район
Клавдієво-Тарасове
Бабинці
Шибене
Пісківка
Берестянка
Бородянка
Дружня
Небрат
Нове Залісся
Буда-Бабинецька
Здвижівка
Вабля
Дмитрівка
Нова Гребля
Новий Корогод
Озерщина
Галинка
Загальці
Качали
Коблиця
Майданівка
Мирча
Стара Буда
Тальське
Торф’яне
Микуличі
Озера
Коблицький Ліс
Немішаєве
Нова Буда
Мигалки
Волиця
Броварський район
Велика Димерка
Требухівська сільська рада
Княжичі
Скибин
Зазим’я
Калита
Квітневе
Літківська сільська рада
Рожни
Русанів
Гоголівська сільська рада
Красилівка
Погреби
Рожівка
Пухівка
Мокрець
Заворичі
Гайове
Бобрик
Рудня
Шевченкове
Калинівка
Залісся
Богданівка
Перемога
Світильня
Гребельки
Літочки
Соболівка
Білоцерківський район
Фесюри
Узин
Фурси
Терезине
Глушки
Дрозди
Поправка
Мазепинці
Трушки
Мала Вільшанка
Бакали
Васильківський район
Соколівка
Глеваха
Гребінки
Дослідницьке
Плесецьке
Велика Солтанівка
Мала Солтанівка
Скрипки
Хлепча
Здорівка
Путрівка
Ковалівка
Лосятин
Вінницькі Стави
Багрин
Калинівка
Перевіз
Мархалівка
Зайців
Рославичі
Іванковичі
Кожухівка
Данилівка
Варовичі
Липовий Скиток
Бобриця
Діброва
Руликів
Порадівка
Червоне
Безп’ятне
Устимівка
Вишгородський район
Вишгород
Лютіж
Нові Петрівці
Старопетрівська сільська рада
Димер
Литвинівка
Лісовичі
Тарасівщина
Абрамівка
Демидів
Дудки
Катюжанка
Козаровичі
Савенки
Осещина
Гута-Межигірська
Пірнове
Богдани
Ритні
Пилява
Рихта
Овдієва Нива
Новосілки
Боденьки
Володарський район
Тарган
Логвин
Пархомівка
Володарка
Біліївка
Петрашівка
Зрайки
Матвіїха
Лихачиха
Березна
Шевченкове
Згурівський район
Згурівська селищна рада
Лизогубова Слобода
Вознесенське
Вишневе
Урсалівка
Нова Оржиця
Любомирівка
Олександринівка
Зелене
Стара Оржиця
Аркадіївка
Свобода
Горбачівка
Пайки
Іллінське
Турівка
Володимирське
Майське
Шевченкове
Красне
Кагарлицький район
Кагарлик
Стави
Шпендівка
Стайки
Антонівка
Леонівка
Бендюгівка
Ліщинка
Тернівка
Мирівка
Очеретяне
Переселення
Кагарлик
Слобода
Києво-Святошинський район
Боярка
Тарасівка
Гатне
Крюківщина
Вишневе
Новосілки
Софіївська Борщагівка
Чайки
Чабани
Іванків
Малютянка
Нове
Забір’я
Михайлівка-Рубежівка
Білогородка
Шевченкове
Святопетрівське
Віта-Поштова
Тиша
Мрія
Лісники
Ходосівка
Хотів
Юрівка
Кременище
Круглик
Петропавлівська Борщагівка
Мощун
Горенка
Лісне
Гореничі
Дмитрівка
Капітанівка
Мила
Петрушки
Шпитьки
Горбовичі
Личанка
Бобриця
Лука
Неграші
Музичи
Жорнівка
Княжичі
Золота осінь
Петрушків Яр
Макарівський район
Макарів
Кодра
Дальні сади
Середні сади
Андріївка
Волосінь
Забуяння
Королівка
Плахтянка
Макарівська Буда
Новомирівка
Березівка
Комарівка
Бишів
Копилів
Мотижин
Завалівка
Фасівочка
Наливайківка
Ніжиловичі
Маковище
Небелиця
Миронівський район
Потіцька сільська рада
Полівська сільська рада
Коритищенська сільська рада
Зеленьківська сільська рада
Росавська сільська рада
Козинська сільська рада
Маслівська сільська рада
Кип’ячківська сільська рада
Шандрівська сільська рада
Ємчиська сільська рада
Грушівська сільська рада
Македонська сільська рада
Малобукринська сільська рада
Піївська сільська рада
Центральненська сільська рада
Миронівська міська рада
Владиславська сільська рада
Вікторівська сільська рада
Карапишівська сільська рада
Олександрівська сільська рада
Пустовітська сільська рада
Юхнівська сільська рада
Яхнівська сільська рада
Обухівський район
Українська міська рада
Трипілля
Витачів
Халеп’я
Козин
Романків
Великі Дмитровичі
Нові Безрадичі
Старі Безрадичі
Безіменне
Переяслав-Хмельницький район
Гланишів
Студеники
Гайшин
Веселе
Кавказ
Стовп'яги
Гречаники
Лецьки
Вінинці
Переяславське
Поліський район
Красятичі
Сквирський район
Сквира
Великополовецьке
Цапіївка
Золотуха
Ставищенський район
Ставище
Антонівка
Розкішна
Таращанський район
Станишівська сільська рада
Тараща
Круті Горби
Тетіївський район
Тетіїв
Фастівський район
Борова
Волиця
Дорогинка
Дідівщина
Кончаки
Червона Мотовилівка
Велика Мотовилівка
Велика Снітинка
Мотовилівська Слобідка
Велика Офірна
Мала Офірна
Мала Снітинка
Малополовецьке
Кожанка
Триліси
Веприк
Яготинський район
Яготин
Панфили
Григорівка
Федорівка
Засупоївка
Тужилів
Червоне Заріччя
Кулябівка
Шевченкове
Райківщина
Богданівка
Коптевичівка
Сотниківка
Рокитнянський район
Рокитне
Першотравневе
Бровари
Бориспіль
Біла Церква
Буча
Ірпінська міська рада
Коцюбинське
Ворзель
Гостомельська селищна рада
Прип’ять
Славутицька міська рада
Фастів
Березань
Переяслав-Хмельницький
Васильків
Васильківська міська рада
Обухівська міська рада
Обухів
Ржищівська міська рада
Ржищів