Сумська область

Сумська область
Буринський район
Буринь
Піски
Ігорівка
Клепали
Чумакове
Новий Мир
Дяківка
Шпокалка
Гатка
Кошарське
Червона Слобода
Дич
Степанівка
Чалищівка
Слобода
Михайлівка
Нова Олександрівка
Миколаївка
Бошівка
Карпенкове
Вікторинівка
Бондарі
Темне
Успенка
Воскресенка
Вознесенка
Болотівка
Тимофіївка
Суховерхівка
Дмитрівка
Нижня Сагарівка
Верхня Сагарівка
Нотаріусівка
Жуківка
Мала Черепівка
Пасьовини
Біжівка
Ярове
Хустянка
Харченки
Бурики
Чернеча Слобода
Романчукове
Сніжки
Білопільський район
Воронівка
Воронине
Кальченки
Ободівська сільська рада
Павлівська сільська рада
Іскрисківщинська сільська рада
Рижівська сільська рада
Нововирківська сільська рада
Ворожбянська міська рада
Білопільська міська рада
Горобівська сільська рада
Гуринівська сільська рада
Річківська сільська рада
Вирівська сільська рада
Коршачинська сільська рада
Миколаївська селищна об’єднана територіальна громада
Великописарівський район
Попівка
Велика Писарівка
Ямне
Братениця
Дмитрівка
Пономаренки
Шевченкове
Розсоші
Лукашівка
Олександрівка
Спірне
Лугівка
Стрілецька Пушкарка
Їздецьке
Вільне
Дружба
Пожня
Станичне
Широкий Берег
Шурове
Добрянське
Сидорова Яруга
Крамчанка
Солдатське
Тарасівка
Кириківська селищна об’єднана територіальна громада
Глухівський район
Мацкове
Слоут
Конотопський район
Залізничне
Присеймів’я
Чорноплатове
Новомутин
Прилужжя
Жолдаки
Хижки
Калишенкове
Бочечки
Козацьке
Духанівка
Землянка
Анютине
Бережне
Дубинка
Грузьке
В’язове
Жигайлівка
Совинка
Червоний Яр
Новоселівка
Савойське
Бондарі
Краснопільський район
Мезенівка
Порозок
Бранцівка
Верхня Пожня
Високе
Грабовське
Земляне
Лісне
Майське
Новоолександрівка
Рясне
Славгород
Покровка
Попівка
Краснопільська селищна об’єднана територіальна громада
Тур’я
Миропільська сільська об’єднана територіальна громада
Кролевецький район
Алтинівська сільська рада
Кролевець
Ретик
Литвиновичі
Бистрик
Буйвалове
Камінь
Локня
Мутин
Отрохове
Морозівка
Свидня
Воргол
Зазірки
Ярославець
Мирне
Божок
Новоселиця
Ярове
Калашинівка
Покровське
Дубовичі
Тулиголове
Воронцове
Хрещатик
Шлях
Дідівщина
Заріччя
Пасіка
Артюхове
Білогриве
Грузьке
Губарівщина
Луч
Мостище
Обтове
Погорілівка
Реутинці
Гречкине
Червона Гірка
Добротове
Терехове
Майорівка
Заболотове
Лапшине
Спаське
Любитове
Антонівка
Лебединський район
Московський Бобрик
Будилка
Залізничне
Кулики
Вершина
Вільшанка
Гудимівка
Калюжне
Корчани
Курилівка
Північне
Рябушки
Чернецьке
Куличка
Тимофіївка
Семенівка
Боровенька
Малий Вистороп
Степне
Сіробабине
Філонівщина
Липоводолинський район
Липова Долина
Синівка
Червоногірка
Капустинці
Московське
Весела Долина
Недригайлівський район
Терни
Вільшанська сільська об’єднана територіальна громада
Засульська сільська рада
Недригайлівська селищна об’єднана територіальна громада
Охтирський район
Поділ
Олешня
Чернеччинська сільська об’єднана територіальна громада
Грунська сільська об’єднана територіальна громада
Комишанська сільська об’єднана територіальна громада
Довжицька сільська рада
Чупахівська селищна об’єднана територіальна громада
Путивльський район
Путивль
Старі Гончарі
Нова Шарпівка
Стара Шарпівка
Яцине
Щербинівка
Іванівське
Іллінське
Волокитине
Голубкове
Кагань
Кардаші
Стрільники
Суворове
Трудове
Чорнобривкине
Кубареве
Кочерги
Окіп
Бобине
Новослобідське
Товченикове
Князівка
Мінакове
Сахарове
Нові Гончарі
Сонцеве
Ширяєве
Білогалиця
Зінове
Пересипки
Скуносове
Харівка
Червоне Озеро
Роменський район
Кашпури
Погожа Криниця
Василівка
В’юнне
Середино-Будський район
Середина-Буда
Ромашкове
Чернацька сільська рада
Сумський район
Косівщина
Битиця
Пушкарівка
Велика Чернеччина
Зелений Гай
Стецьківка
Чисті пруди
Низи
Мар’їне
Солідарне
Садівська сільська рада
Юнаківка
Липняк
Закумське
Верхньосироватська сільська об’єднана територіальна громада
Нижньосироватська сільська об’єднана територіальна громада
Бездрицька сільська об’єднана територіальна громада
Хотінська селищна об’єднана територіальна громада
Миколаївська сільська об’єднана територіальна громада
Степанівська селищна об’єднана територіальна громада
Тростянецький район
Білка
Криничне
Люджа
Олексине
Станова
Мартинівка
Дернове
Буймер
Грузьке
Скрягівка
Виноградне
Новоселівка
Вишневе
Микитівка
Ницаха
Печинська сільська рада
Поляне
Семереньки
Лісне
Новоукраїнка
Мащанка
Артемо-Растівка
Братське
Золотарівка
Тростянецька міська об’єднана територіальна громада
Боромлянська сільська об’єднана територіальна громада
Шосткинський район
Московське
Ямпільський район
Дружба
Ямпіль
Свеса
Конотопська міська рада
Конотоп
Підлипненська сільська рада
Сумська міська рада
Зарічний район
Ковпаківський район
Шосткинська міська рада
Шостка
Глухівська міська рада
Глухів
Сліпород
Охтирська міська рада
Охтирка
Залужани
Пристань
Роменська міська рада
Ромни
Колісникове
Лучки
Лебединська міська рада
Лебедин
Олексенкове