Сколівський район

Сколівський район

Орівська сільська рада Росохацька сільська рада Задільська сільська рада Довжківська сільська рада Завадківська сільська рада Корчинська сільська рада Крушельницька сільська рада Ямельницька сільська рада Підгородецька сільська рада Коростівська сільська рада Сколівська міська рада Верхньосиньовидненська селищна рада Труханівська сільська рада Нижньосиньовидненська сільська рада Сможенська сільська рада Козівська сільська рада Орявська сільська рада Тухольківська сільська рада Климецька сільська рада Риківська сільська рада Плав’янська сільська рада Хітарська сільська рада Жупанівська сільська рада Верхнячківська сільська рада Лавочненська сільська рада Опорецька сільська рада Тухлянська сільська рада Головецька сільська рада Гребенівська сільська рада Кам’янська сільська рада Славська селищна об'єднана територіальна громада
Сколівський район
Орівська сільська рада 17
Росохацька сільська рада
Тисовець 6
Росохач 3
Мита 1
Сухий Потік 2
Задільська сільська рада
Задільське 4
Довжківська сільська рада
Довжки 2
Криве 1
Завадківська сільська рада
Завадка 2
Корчинська сільська рада
Корчин 22
Крушельницька сільська рада
Крушельниця 18
Ямельницька сільська рада 19
Підгородецька сільська рада
Урич 7
Підгородці 37
Сопіт 10
Коростівська сільська рада
Коростів 22
Сколівська міська рада
Сколе 86
Верхньосиньовидненська селищна рада
Верхнє Синьовидне 68
Межиброди 10
Дубина 7
Труханівська сільська рада
Труханів 9
Побук 2
Нижньосиньовидненська сільська рада
Нижнє Синьовидне 24
Тишівниця 2
Сможенська сільська рада
Нагірне 2
Долинівка 1
Сможе 1
Козівська сільська рада
Орявчик 14
Козьова 18
Орявська сільська рада
Орява 10
Погар 6
Тухольківська сільська рада
Тухолька 8
Климецька сільська рада
Климець 7
Риківська сільська рада
Риків 9
Плав’янська сільська рада
Плав'я 5
Хітарська сільська рада
Кальне 3
Хітар 3
Жупанівська сільська рада
Жупани 13
Верхнячківська сільська рада
Верхнячка 4
Лавочненська сільська рада 14
Опорецька сільська рада 7
Тухлянська сільська рада
Тухля 20
Головецька сільська рада
Головецько 10
Пшонець 8
Гребенівська сільська рада
Гребенів 14
Кам’янська сільська рада
Кам’янка 12
Славська селищна об'єднана територіальна громада
Славська селищна рада
Волосянківська сільська рада
Нижньорожанська сільська рада 22
Либохорівська сільська рада