Veronika u Centar

Veronika u Samobor je mljekara, Ulica Josipa Milakovića (10430) 🌐.

Poštanski broj
10430
Ulica
Ulica Josipa Milakovića
Vrsta zgrade
Zgrada
Trgovina
mljekara
Web stranica
https://www.veronika.hr/

Odjevna prodavaonica

  • Modex u Ulica Josipa Milakovića 6 (10430) – oko 50 m.
  • mtč u Ulica Josipa Milakovića 6 (10430) – oko 50 m.
  • Ontario u Ulica Josipa Milakovića 1 (10430) – oko 50 m.
  • Jadran čarape u Ulica Josipa Milakovića 4 (10430) – oko 50 m.
  • Shabby (Maja Krupežević) u Ulica Josipa Milakovića 2 (10430) – oko 50 m.
  • Kundid u Ulica Josipa Milakovića 1 (10430) – oko 50 m.

Cvjećara

  • Cvijeće La Rosa u Ulica Josipa Milakovića 2 (10430) – oko 50 m.

Birtija

  • Old Nick's Pub (smoking area, Radno vrijeme: Pon–Ned 8–24) u Ulica Mirka Kleščića 3 (10430) – oko 50 m.

Pansion

  • Studio apartman Second Serve u Ulica Josipa Milakovića 10 (10430) – oko 100 m.

Mesnica

  • Koščica u Ulica Josipa Milakovića 2 (10430) – oko 50 m.
  • Međimurski pilići Blagus u Ulica Josipa Milakovića (10430) – oko 50 m.
  • Purex u Ulica Josipa Milakovića 7 – oko 50 m.
  • Peradarstvo Beštak u Ulica Josipa Milakovića (10430) – oko 100 m.

Dućan u blizini

  • Prehrana (Prehrana trgovina d.d., Radno vrijeme: Pon–Sub 6–13; Sub 7–12) u Ulica Josipa Milakovića (10430) – oko 50 m.
  • Vindija u Ulica Josipa Milakovića (10430) – oko 100 m.

Slastičarnice

  • Nani – oko 50 m.

Optike

  • Maksi u Trg Matice hrvatske 1 (10430) – oko 100 m.

Frizerski salon

  • Sanja (Sanja Kovačević Tušin) u Ulica Josipa Milakovića 4 (10430) – oko 50 m.
  • La Frizz (Martina Novosel) u Ulica Mirka Kleščića 7 (10430) – oko 50 m.
  • Ana – oko 100 m.

Kafić

  • Tom – oko 50 m.
  • Anastazija – oko 100 m.

Studiji

  • Radio Samobor – oko 50 m.

Draguljarnica

  • Seba – oko 50 m.

Restoran

  • Piterija Oklagija u Ulica Mirka Kleščića 1 (10430) – oko 100 m.

Ulice u blizini

Ulica Josipa Milakovića
Mata Grill, Seba, Arčibald, Purex, Koščica, Vindija, Međimurski pilići Blagus, Kundid, Sanja, Shabby, Cvijeće La Rosa, mtč, Jadran čarape, Modex, Ontario, Ana, Studio apartman Second Serve, Coat King, Pčelica, Fulir
50 m
Ulica Mirka Kleščića
Anastazija, Nani, Apartman Rudi, La Frizz, Old Nick's Pub
50 m
Ulica Ivana Perkovca
Privredna Banka Zagreb d.d., Balboa, Feliks, Luterija Samobor, Oskar, Asterix, South Park, Balen, Borovo, Trend-X, Medičarna i svjećarna Franjo Oslaković, A1, Street Food Samobor, Martimex, Seba, Ema, Kolarić, Nicole Nails Samobor, Željka-Š, Venera, Gradska četvrt Giznik - Anindol, Net-Planet, SUPERSTUFF art STORE, Iva, Šicel, MI Life Design j.d.o.o., Duda, Samobor - PBZ, Foto Samoborček, Suban, Zlatarnica Maro, Sani shop, nebi, Butikk
100 m
Trg Matice hrvatske
Meteorološki stup, Tom, Maksi, Glazbena škola Ferdo Livadić, Galerija Prica
100 m
Šetalište uz Mlinove
Kino Samobor
150 m
Ulica svete Ane
Foto Tičica, Majka Božja
150 m
Most grada Parabiaga
150 m
Levičarov prečac
As
150 m
Trg kralja Tomislava
Samobor, PBZ, Adiva ljekarna, Mesnica Koprivnjak, Tin, Mozart, Turistička zajednica, Tipsy House, Autoškola Samobor-turist, Mlinar, Noir, Samoborska pekarna, Grincajg, Antiko, U prolazu, Pisko, Samoborska klet, Prehrana, Radio Samobor, Piterija Oklagija, Pablo, Ravlić, MM, Peradarstvo Beštak
150 m
Ulica Ilirskog pokreta
200 m
Ulica Danice Ilirske
200 m
Šoićeve stube
250 m
Ulica Ljudevita Šmidhena
Littera, Šmidhenova, Pi bar, Kompare, Snježana, Pogrebnik MIMA, BB Style, Adore, Zagrebačka banka, Erste Bank, Havana bar, Hamari Unique, La Mia Arte, Magic, Centar, J.M. Poljak, Glasmaher, Samoborska banka, Tehnopromet 93, MilaMari Moda
250 m
Giznik
Giznik - Anindol
300 m
Ulica Josipa Kompare
Petar Pan, Parkiralište Kompareova, OPG Ivanušević, 32 zdrava
300 m