Bl. F3 în Târgu Ocna

Bl. F3 în Târgu Ocna este un bloc de apartamente, Bulevardul Republicii.
Stradă
Bulevardul Republicii
Tip clădire
bloc de apartamente

Restaurant

  • Măgura (bucătărie regională) – aprox. 150 m.
  • Flamingo – aprox. 200 m.
  • La Michele – aprox. 200 m.

Magazin de piese auto

  • Piese auto Alina în Bulevardul Republicii – aprox. 50 m.

Bank

  • BRD în Bulevardul Republicii – aprox. 100 m.

Magazin de cadouri

  • TavyPrint - Cadouri personalizate (Program: Lun–Sâm 9–20) în Bulevardul Republicii Bl. F5 (605600) – aprox. 150 m.

Benzinărie

  • Lukoil (Lukoil) – aprox. 200 m.

Stații de autobuz

  • Gara Auto în Strada Maior Roșiță – aprox. 300 m.

Magazin telefoane

  • Vodafone – aprox. 350 m.

Supermarket

  • Profi (Profi Rom Food, Program: Lun–Sâm 6–24; Dum 7–22) în Strada Victoriei – aprox. 150 m.
  • Mega Image – aprox. 200 m.
  • Zanfir – aprox. 300 m.

Magazine de electrice

  • Electrice, electrocasnice în Bulevardul Republicii – aprox. 50 m.

Centru comunitar

  • Casa de cultura – aprox. 100 m.

Hotel

  • Măgura – aprox. 150 m.

Magazin mixt

  • China Market în Bulevardul Republicii – aprox. 250 m.

Măcelărie

  • Roger & Bunghez – aprox. 300 m.

Pensiune

  • Vila Castellino în Strada Maior Roșiță 11 – aprox. 250 m.
  • Pensiunea Dania & Petru Residence (WLAN) în Strada Poet Ioan Grămadă 1 – aprox. 250 m.
  • Pensiunea Amelia în Strada Maior Roșiță 25 (605600) – aprox. 300 m.

Muzeu

  • Muzeul de Istorie (Program: Lun–Vin 10–16) în Strada Trandafirilor 2 (605600) – aprox. 50 m.

Parcare

  • H Măgura – aprox. 150 m.

Primărie

  • Primaria – aprox. 150 m.

Gară

  • Saline HC – aprox. 300 m.

Farmacie

  • Ropharma în Bulevardul Republicii – aprox. 300 m.