Boca Boutique Hotel în Timișoara

Boca Boutique Hotel în Timișoara este un hotel, Bulevardul Simion Bărnuțiu 29.

Număr
29
Stradă
Bulevardul Simion Bărnuțiu
Tip clădire
hotel
Turism
hotel

Bank

  • Banca Transilvania – aprox. 150 m.
  • ING (ING Bank, with ATM, Program: Lun–Vin 9:30–18; Sâm 10–14) în Bulevardul Simion Bărnuțiu 54 – aprox. 300 m.
  • BCR (BCR, with ATM) în Bulevardul Simion Bărnuțiu 54 – aprox. 350 m.

Frizerie

  • Balkan Barber Shop (Program: Lun–Vin 8–19 Sa 8–15) în Bulevardul Simion Bărnuțiu 36 – aprox. 150 m.

Fast-fooduri

  • Hotline Pizza (pizza, Program: Lun–Vin 10–22; Sâm 11–23) în Bulevardul Simion Bărnuțiu 36 – aprox. 150 m.

Salon de înfrumusețare

  • LashStudio by NM în Bulevardul Simion Bărnuțiu 52 (300303) – aprox. 250 m.

Magazin de sport

  • Armin Bet – aprox. 250 m.

Stație

  • Samuil Micu – aprox. 100 m.
  • Renașterii – aprox. 200 m.

Restaurant

  • Marele Restaurant Chinezesc (chinezească) – aprox. 200 m.
  • Streliția în Bulevardul Simion Bărnuțiu 44 (300133) – aprox. 250 m.

Supermarket

  • Profi (Profi Rom Food, Program: Lun–Sâm 7–23; Dum 8–23) – aprox. 200 m.

Agenție de pariuri

  • Fortuna – aprox. 250 m.

Hotel

  • Hotel Savye – aprox. 300 m.

Stație de autobuz

  • Samuil Micu – aprox. 100 m.
  • Renașterii – aprox. 200 m.

Magazin de proximitate

  • Katarina & Karina în Strada Samuil Micu 10 – aprox. 150 m.

Clinică veterinară

  • HELP Vet+ (Program: Lun–Vin 11–18; Sâm 11–14) în Bulevardul Simion Bărnuțiu 36 – aprox. 150 m.

Dealer auto

  • Taniandra (Program: Lun–Vin 8–17) în Strada Samuil Micu – aprox. 200 m.

Bar

  • Bar Davinci (Wi-Fi) – aprox. 250 m.

Operă de artă

  • Happy Wall – aprox. 300 m.

Străzi în apropiere

Strada Samuil Micu
Taniandra
200 m
Intrarea Ioan Văsîi
250 m
Strada Telegrafului
Dr. Max
250 m
Strada Iulian Grozescu
400 m
Strada Timocului
HelpNet
400 m
Piața Badea Cârțan
Piața Badea Cârțan, Florărie si coroane, Prospero, Farmacia Catena, Farmacia Dona, Farmacia Tonica, Textile House, Z'YlleN, Curtici, Anto's Bar
450 m
Bulevardul Take Ionescu
Bastion, Piața Badea Cârțan, STPT, ING, CEC Bank, Restaurant Victoria, Chioșc Ziare, Poliția Jud. Timiș, Aurel Popovici, Farmelia, Profi, Molecular Cafe, Blitz, Superbet, Mega Image, Raiffeisenbank, Prospero, OTP Bank, Help Net, Regina Maria, Mitzu, Bistro Urban, Street Coffee Roasters, Fundația Art Encounters, Cabinet Radiografie Dentară, yOyO Cafe, Hairpond, Take Ionescu, Magazin alimentar, Piese auto
500 m
Strada Mihail Kogălniceanu
Gara Timișoara Est, Telegrafului, Piața Badea Cârțan, Frizerie, Kogălniceanu
500 m
Splaiul Peneș Curcanul
Badea Cârțan, Dacia, Ambasada, Happy Wall, Spidertag, Lapsus, Goldenfish
500 m
Strada Petre Ispirescu
500 m
Podul Dacilor
550 m
Strada Dacilor
Charmé Lingerie, Food Truck, Garage Bakery, Piața Traian
600 m
Splaiul Nistrului
Profi, Dr. Virgil Koszegi Dental Studio, Corneliu Coposu
600 m
Strada Zăvoi
600 m
Piața Petru Rareș
BRD
650 m
Strada Enric Baader
Banca Transilvania, Cabinet Dr. Iana Elena Cristina, Baader
650 m
Strada Costache Negruzzi
750 m
Piața Traian
CEC Bank, Cofetăria Timeea, Bioclinica, Sevilla Marketing, Biserica Ortodoxă Sârbă, Piața Traian, Suta de Grame, TapRoom, Carrefour Express, Rion's Bistro, ferment, AMPM, Craftology, scena.
750 m

Bloc de apartamente în apropiere

Campeador Luxury Apartments
200 m
Bloc Teodor
650 m
Monarch Tower
650 m
Casa Dr. Emanuel Kohn
800 m

Canal în apropiere

Bega
300 m

Centru comunitar în apropiere

Faber
350 m

Clădire în apropiere

Turnul de apă din Fabric
250 m
10
350 m
Azur
400 m

Clădire industrială în apropiere

Fosta fabrică TEBA
200 m
1 Iunie
200 m
Gittanos Company
500 m

Clădire publică în apropiere

Garda Forestieră Timișoara
450 m

Clădire rezidențială în apropiere

Palatul Kovács/Palatul Anton Nägele
550 m
Palatul Mercur
750 m

Clădire școlară în apropiere

Clădire Vest
400 m

Hotel în apropiere

Hotel Pacific
450 m
Royal Plaza
500 m

Locuri de cult în apropiere

Biserica Nașterea Maicii Domnului
450 m
Biserica Baptistă nr. 2
600 m

Magazin de mobilă în apropiere

Green Forest
100 m

Muzeu în apropiere

Multiplexity
550 m

Parc în apropiere

Parcul Zurich
500 m

Peron în apropiere

Dacia
500 m

Restaurant în apropiere

Mâncurry
350 m

Supermarket în apropiere

Lidl
150 m

Zone de construcție în apropiere

Parkside B, C
650 m

Zonă comercială în apropiere

ISHO
700 m

Zonă de recreere în apropiere

Community Garden
350 m

Zonă industrială în apropiere

Fostul depou de tramvaie
600 m

Altele în apropiere

Bastion
650 m