South Dakota

South Dakota

South Dakota
Irene 21
Vienna 18
Beresford 79
Sioux Falls 2559
Iroquois 33
Wessington 28
Hoven 19
Rockham 10
Orient 14
Arlington 49
Emery 30
Gregory County
Bonesteel 0
Burke 0
Dallas 0
Fairfax 0
Gregory 0
Herrick 0
St. Charles 0
Bull Creek Segment 0
Milk's Camp Segment 0
Oglala Lakota County
Manderson / Oyúȟpe 0
Wounded Knee 0
White Clay District
Wakpamni District
Wounded Knee District 0
Porcupine District
Medicine Root District
Bennett County
Pass Creek District
Lacreek District
Tripp County
Colome 0
New Witten 0
Winner 0
Hamill 0
Butte Creek Segment 0
Ideal Segment 0
Okreek Segment 0
Ideal 0
Bull Creek Segment 0
Bon Homme County
Avon 0
Scotland 0
Springfield 0
Tabor 0
Tyndall 0
Todd County
Rosebud 0
Antelope Segment
He Dog Segment 0
Parmelee Segment
Upper Cut Meat Segment 0
Soldier Creek Segment 0
Rosebud Segment 0
Spring Creek Segment
Grass Mountain Segment 0
Two Strike Segment
St. Francis Segment
Yankton County
Gayville 0
Lesterville 0
Mission Hill 0
Utica 0
Volin 0
Union County
Alcester 0
Elk Point 0
Jefferson 0
North Sioux City 0
Charles Mix County
Dante 0
Geddes 0
Lake Andes / Bde Ihaƞke 0
Pickstown 0
Platte 0
Ravinia 0
Wagner 0
Marty 0
Clay County
Vermillion 0
Wakonda 0
Fall River County
Edgemont 0
Hot Springs 0
Oelrichs 0
Provo 0
Ardmore 0
Aurora County
Plankinton 0
Stickney 0
White Lake 0
Aurora Center 0
Storla 0
Beadle County
Yale 0
Wolsey 0
Virgil 0
Huron 0
Hitchcock 0
Cavour 0
Broadland 0
Brookings County
White 0
Volga 0
Sinai 0
Elkton 0
Bushnell 0
Bruce 0
Brookings 0
Aurora 0
Brown County
Aberdeen 0
Claremont 0
Columbia 0
Frederick 0
Hecla 0
Stratford 0
Verdon 0
Warner 0
Brule County
Chamberlain 0
Kimball 0
Pukwana 0
Buffalo County
Gann Valley 0
Fort Thompson District
Crow Creek District 0
Butte County
Belle Fourche 0
Fruitdale 0
Newell 0
Nisland 0
Vale 0
Campbell County
Pollock 0
Mound City 0
Herreid 0
Artas 0
Clark County
Bradley 0
Clark 0
Garden City 0
Naples 0
Raymond 0
Willow Lake 0
Codington County
Florence 0
Henry 0
Kranzburg 0
South Shore 0
Wallace 0
Watertown 0
Corson County
Bear Soldier Distrcit
Kenel District
Rock Creek District
Little Eagle District
Wakpala District
Custer County
Buffalo Gap 0
Custer 0
Fairburn 0
Hermosa 0
Pringle 0
Davison County
Ethan 0
Mitchell 0
Mount Vernon 0
Loomis 0
Day County
Andover 0
Bristol 0
Butler 0
Grenville 0
Lily 0
Pierpont 0
Roslyn 0
Waubay 0
Webster 0
Enemy Swim 0
Deuel County
Altamont 0
Astoria 0
Brandt 0
Clear Lake 0
Goodwin 0
Toronto 0
Dewey County
District 1
District 6
District 4
District 5 0
Douglas County
Armour 0
Corsica 0
Delmont 0
Harrison 0
New Holland 0
Edmunds County
Roscoe 0
Ipswich 0
Hosmer 0
Bowdle 0
Faulk County
Seneca 0
Onaka 0
Faulkton 0
Cresbard 0
Chelsea 0
Grant County
La Bolt 0
Marvin 0
Milbank 0
Revillo 0
Stockholm 0
Strandburg 0
Twin Brooks 0
Haakon County
Midland 0
Philip 0
Milesville 0
Hamlin County
Lake Norden 0
Hayti 0
Hazel 0
Bryant 0
Castlewood 0
Estelline 0
Hand County
Miller 0
Ree Heights 0
St. Lawrence 0
Hanson County
Fulton 0
Farmer 0
Alexandria 0
Harding County
Buffalo 0
Camp Crook 0
Hughes County
Blunt 0
Harrold 0
Pierre 0
Big Bend District 0
Hutchinson County
Dimock 0
Freeman 0
Menno 0
Olivet 0
Parkston 0
Tripp 0
Kaylor 0
Milltown 0
Hyde County
Highmore 0
Stephan 0
Jackson County
Belvidere 0
Cottonwood 0
Interior 0
Kadoka 0
Eagle Nest District
Jerauld County
Alpena 0
Lane 0
Wessington Springs 0
Jones County
Draper 0
Murdo 0
Okaton 0
Kingsbury County
Oldham 0
Lake Preston 0
Hetland 0
Erwin 0
De Smet 0
Bancroft 0
Badger 0
Lake County
Wentworth 0
Ramona 0
Nunda 0
Madison 0
Lawrence County
Lead 0
Deadwood 0
Spearfish 0
Whitewood 0
Central City 0
McNenny 0
Savoy 0
Saint Onge 0
Cheyenne Crossing 0
Nemo 0
Lincoln County
Tea 0
Worthing 0
Canton 0
Fairview 0
Harrisburg 0
Hudson 0
Lennox 0
Lyman County
Kennebec 0
Oacoma 0
Presho 0
Reliance 0
Lower Brule / Khulwíčhaša 0
Vivian 0
Ideal Segment 0
Bull Creek Segment 0
West Brule 0
Marshall County
Britton 0
Eden 0
Lake City 0
Langford 0
Veblen 0
Clear Lake / Mdéza 0
McCook County
Bridgewater 0
Canistota 0
Montrose 0
Salem 0
Spencer 0
McPherson County
Wetonka 0
Long Lake 0
Leola 0
Hillsview 0
Eureka 0
Meade County
Box Elder 0
Faith 0
Sturgis 0
Summerset 0
Black Hawk 0
Buffalo Chip 0
Piedmont 0
Mellette County
White River 0
Wood 0
Corn Creek Segment 0
Swift Bear Segment 0
Butte Creek Segment 0
Black Pipe Segment 0
Horse Creek Segment
Antelope Segment
Okreek Segment 0
Miner County
Vilas 0
Roswell 0
Howard 0
Carthage 0
Canova 0
Minnehaha County
Hartford 0
Humboldt 0
Sherman 0
Valley Springs 0
Dell Rapids 0
Garretson 0
Crooks 0
Baltic 0
Brandon 0
Colton 0
Moody County
Ward 0
Trent 0
Flandreau 0
Egan 0
Colman 0
Pennington County
Box Elder 0
Hill City 0
Keystone 0
Quinn 0
Rapid City 0
Wall 0
Wasta 0
Rochford 0
Silver City 0
Perkins County
Bison 0
Lemmon 0
Potter County
Tolstoy 0
Lebanon 0
Gettysburg 0
Roberts County
Corona 0
Wilmot 0
Heipa District
Long Hollow District
Lake Traverse District
Old Agency District
Big Course District
Sanborn County
Artesian 0
Letcher 0
Woonsocket 0
Spink County
Ashton 0
Brentford 0
Conde 0
Doland 0
Frankfort 0
Mellette 0
Northville 0
Redfield 0
Tulare 0
Turton 0
Stanley County
Fort Pierre 0
Sully County
Onida 0
Agar 0
Turner County
Centerville 0
Chancellor 0
Davis 0
Dolton 0
Hurley 0
Marion 0
Monroe 0
Parker 0
Viborg 0
Walworth County
Akaska 0
Glenham 0
Java 0
Lowry 0
Mobridge 0
Selby 0
Ziebach County
District 1
District 4
District 2 0
District 3 0
Ring Thunder Segment 3
Buffalo Lake District 37
Enemy Swim District
Ortley 0
District 4
Eagle Butte 0
North Eagle Butte 0
Timber Lake 0
Green Grass / Wakpála Phežŋ 0
Whitehorse 0